od 33 €

osoba / noc

Mimosezóna: -20% pri skorej rezervácii

Domov nie je miesto, domov je pocit.

Objavte váš druhý domov u nás. Dovoľte nám postarať sa o váš dokonalý relax a vydať sa v ústrety najkrajším tatranským zážitkom! Prijmite naše pozvanie ešte dnes a užite si pocit domova s 20% zľavou z ceny ubytovania pri skorej rezervácii.
Pozor:

  • Čím skôr rezervujte, tým viac ušetrite
  • Naše ceny sú flexibilné a pred sezónou najnižšie
  • Využite svoju Gopass kartu a premeňte svoje body na dodatočnú zľavu až 35€

 

Skorá rezervácia

30 a viac dní -20%* z ceny ubytovania
7 – 29 dní -10% z ceny ubytovania

 
Ponuka platí pre pobyty od 19.3.2017 do 31.10.2017 mimo letnej sezóny

ghj-domov

Rezervujte si svoj pobyt

  • telefonicky: +421 44 290 13 21
  • emailom: hotel@grandjasna.sk
  • alebo využite najvýhodnejšiu online rezerváciu:

REZERVOVAŤ ONLINE

Rezervovať vopred sa oplatí!

Podmienky

Skorá rezervácia platí pre rezervácie online uskutočnené minimálne 7 dní pred príchodom. Na rezerváciu sa vzťahuje 100% storno poplatok a vyžaduje sa platba vo výške 100% zálohy vopred. Uvedená ponuka je platná v určených termínoch a je limitovaná počtom voľných izieb určených prevádzkovateľom. Po vyčerpaní prevádzkovateľom určených voľných kapacít pre danú akciu, nie je možné akciu zo strany zákazníka využiť.


 

Rasti2016
tripadvisor.com
Naozaj hotel **** priateľský deťom a rodičom. Chcel by som poďakovať celému tímu za príjemne strávený pobyt a to s mojou 2,5 ročnou dcérkou. Príjemne prekvapený možnosťami vyžitia tak v exterérii /detské preliezky, vírivka :)/ tak v interiéri /detský kútik plochou veľký, takže skôr hracie ihrisko/ a samozrejme možnosť vyžitia v bazéne. Vždy pozorný, priateľský a pripravený personál poradil s čím koľvek. Skvelé chutné bezlepkové pečivo v mojom prípade vás posúva na vyššiu úroveň, takže celiatikom vrelo odporúčam. Taktiež večere na výber pre dcérku i pre mňa.
“see you soon again” Rasti&Berta