Izby a apartmány

 

 

Dokonalé pohodlie priamo v srdci strediska Jasná, Nízke Tatry. Doprajte si výhľady na Chopok alebo okolité lesy a šum horského potoka Demänovka priamo pod oknami. Všetky služby a aktivity máte doslova na dosah. Polohu hotela pri lanovke Grand Jet ocenia nielen lyžiari v zime, ale i turisti na horských letných výpravách.

Rozhodnite sa pre pobyt v jednej zo 151 izieb pod strechou Nízkych Tatier – majestátnym Chopkom - a využite jednoduchú dostupnosť skvelej lyžovačky rovnako ako blízkosť tatranskej prírody.

Hotelové izby prešli nedávno rekonštrukciou a dnes sa tešia vkusnej elegancii, čistým líniám a modernému horskému štýlu s pohodlím domova.

 

V Hoteli Grand Vám ponúkame nasledovné typy izieb 

  • Izba ECONOMY – izby na najvyššom 4. poschodí v jednoduchom funkčnom dizajne
  • Izba DELUXE – izby zrekonštruované v roku 2013 v prírodných farbách a horskom štýle
  • Apartmán ŠTANDARD – apartmány v pôvodnom štýle so samostatnou spálňou a obývacou miestnosťou s možnosťou dvoch prísteliek
  • Apartmán DELUXE – apartmány s väčšou rozlohou a samostatnou obývacou miestnosťou a spálňou pre dokonalé pohodlie alebo rodinné zázemie

 

Pozrieť cenník 

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až 20% pri rezervácií aspoň 45 dní vopred. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov a ubytujte sa priamo pod Chopkom.
Navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 35€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.