Von Roll Culinary week

Druhý ročník kulinárskeho pôžitkárstva v horskej reštaurácii Von Roll je tu. Gastronomické špeciality, kulinárske umenie renomovaného šéfkuchára, originálna vinotéka, servis a obsluha na najvyššej úrovni. Culinary week aj tento krát sľubuje unikátny zážitok.

Vo výške 1670 m.n.m. sa týči luxusná Von Roll Restaurant, ktorá ponúka svojím návštevníkom možnosť zažiť jedinečný kulinársky ohňostroj chutí.

13.2. – 14.2. bude Von Roll Restaurant centrom gastronomických zážitkov.

Počas Culinary week pre vás renomovaný šéfkuchár spoločnosti Metro Cash & Carry Vojto Artz pripraví kulinárske špeciality. Lahodnú chuť jedla zvýraznia výberové španielske vína podávané počas večere. Jedinečný večer začína už pri nástupe na ratrak, ktorý vás vyvezie ku gastronomickému nebu.

Objednajte si miesto pri našom stole!

Cena: 75€
Gopass cena: 65 € + 100 bodov
www.gopass.sk

Cena zahŕňa:

  • Welcome drink
  • Vývoz ratrakom do reštaurácie Von Roll
  • Špeciálnu večeru pripravenú šéfkuchárom Vojtom Artom

Kontakt pre rezerváciu: chudic@tmr.sk, +421 911 403 242 alebo prostredníctvom www.gopass.sk

Vojto Artz

„Dobré jedlo a varenie sú mojou životnou vášňou.“

Renomovaný šéfkuchár spoločnosti Metro Cash & Carry pôsobí v oblasti gastronómie viac ako desať rokov. Päť rokov bol šéfkuchárom v hoteli Tri studničky**** a v súčasnosti sa venuje najmä školeniu a trénovaniu šéfkuchárov po celom Slovensku. Známy je predovšetkým z televíznych relácií Teleráno, Chuťovky, či Tulinárium. Jeho práca je jeho koníčkom, čo potvrdzujú aj mnohé svetové úspechy. Pokrmy z jeho kuchyne nadčasové a môžete sa o tom presvedčiť na našom kulinárskom týždni vo Von Roll Restaurant.

Máte už ten správny darček?