3,2,1….Šťastný nový rok pod Chopkom

A je to tu! Končí sa zážitkami nabitý rok, počas ktorého sme si užili množstvo zábavy, športu, relaxu a bohatého programu. Avšak nemusíte smútiť za starým rokom 🙂 Ten ďalší máme pre sebou a spoločne ho privítame vo veľkom štýle. Šampanské bude tiecť potokom a hudba znieť z každého kúta.

Oslávte príchod Nového roka uprostred rozprávkovej snehovo bielej krajiny a zabavte sa s priateľmi či rodinou. Aj tento rok sme si pre vás pripravili bohatý program plný hudby, tanca, gurmánskych špecialít a jedinečných zážitkov.

Čo sme pre vás pripravili?

  • Silvestrovským programom vás bude sprevádzať moderátor a klaun Juraj Benčík
  • Juraj Benčík – mím svetového formátu a umelec Cirque du Soleil zároveň predvedie svoje profesionálne vystúpenie
  • O príjemnú atmosféru a skvelú hudbu sa postará aj deväťčlenná skupina Homosapiens
  • Kúzelník Talostan rozveselí dospelých aj deti
  • Profesionálna trial show majstra sveta Jána Kočiša vám vyrazí dych
Silvester v hoteli Grand

Zabávajte sa nielen počas silvestrovskej noci. Rezervujte si pobyt v hoteli Grand**** Jasná a užívajte si skvelú lyžovačku. Večer sa hoďte do gala a oslávte s nami Nový rok. Po prebdenej noci si doprajte trochu relaxu v našom wellness centre.Nenechajte si ujsť najkrajšie zážitky. Rezervujte si silvestrovský pobyt ešte dnes!

REZERVOVAŤ SILVESTROVSKÝ POBYT ONLINE

Silvestrovský program

Moderátor a klaun Juraj Benčík

Klaun, mím svetového formátu Juraj Benčík spríjemní silvestrovský program v hoteli Grand a rozveselí nielen deti. V rokoch 2010 až 2012 účinkoval v Cirque du Soleil, čo ho oprávňuje používať titul umelec Cirque du Solei. Umelec svetovej úrovne nás bude sprevádzať počas celého večera a môžete sa tešiť aj na jeho profesionálne vystúpenie.

juraj_bencik

Kapela Homosapiens

Deväťčlenná skupina Homosapiens vytvorí počas silvestrovskej noci elektrizujúcu atmosféru. V jej podaní zaznejú známe tanečné hity, ktoré vás nenechajú sedieť na stoličkách.

Kúzelník Talostan

Kúzelník Talostan svojím programom rozprúdi zábavu. Okrem kúzelníckeho predstavenia predvedie aj originálne modelovanie z balónov, ktoré sa v rukách kúzelníka Talostana menia na čarovné postavičky od výmyslu sveta.

kapela homosapiens

Trial show majstra sveta

Tešiť sa môžete aj na profesionálne vystúpenie majstra sveta Jána Kočiša. Na špeciálnom bicykli predvedie show, ktorá vám vyrazí dych.

trial_show

*Zmena programu vyhradená

Neváhajte a rezervujte si svoj silvestrovský pobyt ešte dnes!

REZERVOVAŤ SILVESTROVSKÝ POBYT ONLINE