Zábava a nočný život

So západom slnka začína prúdiť život v tatranských strediskách o čosi rytmickejšie a tajomnejšie. Tóny hudobných nástrojov z hotelových lobby barov dopĺňa bohatý program nočných klubov. Zavŕšte deň nabitý aktivitami skvelou zábavou a spoznajte aj nočnú zvodnú tvár Tatier.
 

Fun zone

Piknik na Chopku
Nová FUN ZONE je uzavretá trať vedľa zjazdovky, ktorá je výzvou pre všetkých milovníkov dobrodružnej zábavy. Trať ponúka veľa zábavy pre deti, medzi ktorými sú obľúbené prekážky ako tunel či most. Na svoje si prídu aj skúsenejší jazdci na lyžiach a snowboardoch, pre ktorých FUN ZONE znamená prípravu na náročnejší Snow park.

 

Hurricane Factory

Netúžili ste niekedy lietať? Navštívte Hurricane Factory a vyskúšajte simulátor voľného pádu. Zistite, aké je to lietať a vznášať sa v bezpečí letovej komory a pod neustálym dohľadom inštruktorov.

Hurricane Factory
 

* Piknik na Chopku je TIP na kulinársku aktivitu, hotel však hosom neposkytuje piknikový kôš.

 
noc na Lomnickom štíte

TIP: Noc na Lomnickom štíte v novej izbe STANDARD

Prežite noc na vrchole jedného z najvyšších tatranských štítov, priamo na Lomnickom štíte (2 634 m n. m.). Pre váš obrovský záujem pribudla na Lomnickom štíte nová izba, ktorá ponúka dokonalé pohodlie pre 2 osoby. Izba je už k dispozícií, preto si nenechajte ujsť stráviť noc na Lomnickom štíte a rezervujte už teraz.