Rodinná dovolenka v Jasnej

Ochota personálu bola super, strava úžasná. Deti si nevedeli vynachváliť bazén a vonkajšiu výrivku
Michaela, 17. júla 2018

Aj vy premýšľate kam na dovolenku s deťmi? Už nemusíte hľadať, zbaľte rodinku ide sa do Tatier! Náš rodinný hotel v Jasnej ponúka ideálne podmienky na rodinnú dovolenku. Vaše prázdniny s nami budú skrátka nezabudnuteľné a navyše s množstvom zliav na rodinné pobyty.

„Nádherná dovolenka. Určite doporučujem aj s malými deťmi. Veľmi ochotný personál a vždy sú usmiatí." (Betka Kripnerova, 12.7.2015 ) Náš personál je kľúčom k spokojnej dovolenke s deťmi. Naši malí návštevníci si vyžadujú špeciálny prístup a na tom si my dáme záležať. Pre rodiny s detičkami máme k dispozícii kompletnú výbavu - veď naším cieľom je splniť všetky priania vašich ratolestí.

„Perfektný rodinný hotel so všetkým sme boli spokojní všetci z personálu sú veľmi príjemný, radi sa tam ešte vrátime:-) Veď kam inam ako do našich krásnych hôr“ (Maťka Antalová, 19.7.2015).

animacie grand jasna

Práve naše hory spravia vašu dovolenku na Slovensku nezabudnuteľnou. Ubytujte sa len pár krokov od lanovky a užite si pravú rodinnú dovolenku pod majestátnym Chopkom. Super animačný program . Ďakujeme !!! (Katarína Pinková Kančová‎, 16.8.2015) Navyše, okrem ubytovania v Tatrách vás čaká aj bohatý letný program s hviezdami a množstvo rodinných benefitov. „Veľmi dobrý pobyt. Skvelý servis, jedlo a animácie. Nemalo to chybu. Ďakujeme!“ (Petra Jarošova‎, 25.7.2015).

Náš rodinný hotel je ideálnym miestom aj na váš wellness oddych s rodinkou. Vnútorné wellness so saunami a bazénom, či vonkajšie vírivky, ochladzovacie jazerko a sauny sú skutočným relaxom pre malých aj veľkých. „Vďaka za krásny týždeň strávený vo vašom hoteli, úplná spokojnosť, krásne ubytovanie, výborná strava, naj wellnes, milý personál, určíte sa vrátime“ “(Anna Mináriková‎, 16.8.2015).

 
rodinny program jasna

Množstvo rodín už u nás našlo vysnené miesto pre svoju dovolenku na Slovensku, azda len jeden malý hosť mal malú výhradu: „Zhoršiť kuchyňu, strašne dobre varíte a človek priberie.“ (Gabko, 2014)

Čo viac dodať?

Chcela by som povedať veľké ĎAKUJEME celému kolektívu hotela. Odvádzate skvelú prácu! Aj vďaka Vám sme mali krásnu a príjemne strávenú dovolenku. Boli to síce len 4 (augustové) dni, no pre nás dni dovolenkové a plné oddychu, pohody a relaxu. Nenašla sa jediná výhrada, nespokojnosť, negatívne pocity, ktoré by sme zdieľali. Práve naopak. Príjemný a pozorný personál, kvalitné služby, bohatá polpenzia, krásny a dobre premyslený interiér, nádherné prostredie... Denne som sa nevedela vynadívať tou dokonalosťou... A tie štyri hviezdičky Vám skutočne právom patria! Ešte raz veľké ĎAKUJEME. Veríme, že budeme mať opäť dôvod vrátiť sa :-) (Romana 'Romy' Kováčová, 5.1.‎ 2015)

Rezervujte si svoj pobyt

  • telefonicky: +421 44 290 13 21
  • emailom: hotel@grandjasna.sk
  • alebo využite najvýhodnejšiu online rezerváciu:
REZERVOVAŤ ONLINE