Hodnotenie klientov

Top hotel, milý prístup pracujúcich, od čašníkov až po recepčné. Ochota 100%, s ničím nebol problém. Boli sme spokojní a v zime sa tam chystáme určite zase.“ Vlasta, 22.7.2018
Juraj
Slovakia
Všetkým známym aj neznámym môžem len odporučiť váš Hotel.Pristup a ochota vášho personálu je to čo vám musia iné hotely závidieť.Dakujeme.
4.8.2018
Anna
Slovakia
Nie je čo vytknúť. Aj keby som niečo chcela, nie je naozaj čo. Všetko bolo top!!!! Ďakujeme.
1.8.2018
Vlasta
Slovakia
Top hotel, milý prístup pracujúcich, od čašníkov až po recepčné. Ochota 100% s ničím nebol problém. Boli sme spokojní a v zime sa tam chystáme určite zase.
22.7.2018
Peter
Slovakia
Pekný výhľad, krásna izba, krásna kúpelňa, výborný wellness v cene (teplá voda ideálna pre dieťa, sauny, jacuzzi), výborné raňajky, výborná večera, program pre deti večer, detský kútik, výborná poloha (v zime ideálne na lyžovačku)
2.7.2018
Eva
Slovakia
Tento hotel má výbornu polohu priamo v lyžiarskom stredisku Jasná. Vybavenie hotela zodpovedá štyrom hviezdičkám. Dvojložková izba, v ktorej sme boli ubytovaní, bola zariadená príjemne a elegantne. Kvalita postele bola takisto v poriadku, ako aj zariadenie a vybavenie izby.
14.2.2017
Igor
Slovakia
Zdravím Vás, nedá mi, aby sme Vám s mojou manželkou dodatočne nepoďakovali za všetky služby, ktoré sme dostali od Vás ako hotela Grand v Jasnej. Sme nesmierne spokojní za úplne všetko čo sa týka našej svadby, ktorú sme u Vás mohli zažiť od uvítania, príjemného a usmiateho personálu na čele s pani Jurčinovou, ktorú týmto pozdravujeme tiež. Veľké poďakovanie patrí aj šéfkuchárovi za gastronomický zážitok z celého menu a bufetových stolov, ktoré vychválili aj samotní naši hostia. Prípravy prebiehali od piatku, čoho sme boli svedkami a cítili sme z Vašej strany, že nám chcete vyjsť v ústrety v každom smere.
Ešte raz veľká vďaka za všetko, cítili sme sa u Vás opäť super, ako vždy, keď navštevujeme Jasnú hlavne v zimnom období.
16.4.2016

nove weby