Hodnotenie klientov

Diabol sa často ukrýva v dedailoch a tu ma potešili aj také maličkosti.“ Vierka, 14. apríla 2015
Eva
Slovakia
Tento hotel má výbornu polohu priamo v lyžiarskom stredisku Jasná. Vybavenie hotela zodpovedá štyrom hviezdičkám. Dvojložková izba, v ktorej sme boli ubytovaní, bola zariadená príjemne a elegantne. Kvalita postele bola takisto v poriadku, ako aj zariadenie a vybavenie izby.
14.2.2017
Jozef
Slovakia
Prostredie super, obsluha bar restauracia perfektné
29.1.2017
Michal
Slovakia
vyborne ranajky, stylovo zariadena moderna izba, pohodla postel, hotel priatelsky k rodinam s detmi, detsky kutik a program, blizko na svah
16.1.2017
Žofia
Slovakia
Bolo všetko v poriadku. Boli sme tam už viac krat, radi sa znovu vratime.
9.1.2017
Viliam
Slovakia
Ranajky a celkove strava bola vynikajuca. Personal mily. S wellnessom sme boli velmi spokojni sauny priestranne s prijemnou hudbou.
19.7.2016
Igor
Slovakia
Zdravím Vás, nedá mi, aby sme Vám s mojou manželkou dodatočne nepoďakovali za všetky služby, ktoré sme dostali od Vás ako hotela Grand v Jasnej. Sme nesmierne spokojní za úplne všetko čo sa týka našej svadby, ktorú sme u Vás mohli zažiť od uvítania, príjemného a usmiateho personálu na čele s pani Jurčinovou, ktorú týmto pozdravujeme tiež. Veľké poďakovanie patrí aj šéfkuchárovi za gastronomický zážitok z celého menu a bufetových stolov, ktoré vychválili aj samotní naši hostia. Prípravy prebiehali od piatku, čoho sme boli svedkami a cítili sme z Vašej strany, že nám chcete vyjsť v ústrety v každom smere.
Ešte raz veľká vďaka za všetko, cítili sme sa u Vás opäť super, ako vždy, keď navštevujeme Jasnú hlavne v zimnom období.
16.4.2016