Izba Štandard

Tento hotel má výbornu polohu priamo v lyžiarskom stredisku Jasná. Vybavenie hotela zodpovedá štyrom hviezdičkám. Dvojložková izba, v ktorej sme boli ubytovaní, bola zariadená príjemne a elegantne. Kvalita postele bola takisto v poriadku, ako aj zariadenie a vybavenie izby.“ Eva, 14.2.2017

Zvoľte si naše izby Štandard v ktorých sa spája dokonalé pohodlie s tradičnými prvkami horského ubytovania. Priestranné izby doplnené štýlovými doplnkami s unikátnym výhľadom, navodia pocit príjemnej atmosféry a zaručia to pravé "teplo domova" uprostred čarovnej prírody Nízkych Tatier.Počas vášho pobytu máte k dispozícii:
  • vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom
  • zabudovaný sušič vlasov
  • satelitnú TV, rádio a telefón
  • minibar a trezor
  • bezplatné WiFi pripojenie na izbe
  • niektoré izby s možnosťou prístelky
MEZONETY sú moderné podkrovné izby s manželskou posteľou na pódiu alebo samostatnými posteľami, ktoré sú prepojené dverami s priestrannou obývačkou.

V prípade záujmu o ubytovanie v MEZONETE je potrebné vopred kontaktovať rezervačné oddelenie prostredníctvom e-mailu: reservation@grandjasna.sk alebo telefonicky: +421 44 290 13 21.
 

Izba Štandard

Fotografie sú ilustračné

MEZONET

Fotografie sú ilustračné

 

 

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až 20% pri rezervácií aspoň 45 dní vopred. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov a ubytujte sa priamo pod Chopkom. Navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 35€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.    

Izby a apartmány

Izba DELUXE

Apartmán ŠTANDARD

Apartmán DELUXE