Letný program nielen pre deti

Tento rok si animačný program v hoteli Grand**** Jasná užijú nielen deti, ale pripravili sme si aj zaujímavé novinky pre rodičov. Náš bohatý animačný program doplnia kurzy tancov pre rodičov pod vedením Noriky, cvičenie a prednášky o zdravom životnom štýle s Dankou a týždeň s Nobilis Tilia, počas ktorého odhalíme tajomstvá kozmetiky.

Zatancujte si spolu

Počas tanečného týždňa budú tancovať nielen deti. Žiadneho dospeláka nenechá Salsa by Norika sedieť na stoličke. Netúžili ste naučiť sa niektorí z latino – amerických tancov? Tento týždeň sa naučíte vlniť v štýle salsy.Každý rok organizuje Salsa by Norika aj obľúbené podujatie Horúce Tatry – víkend nabitý programom a kvalitnými tanečnými workshopmi . Doprajte si ochutnávku tohto tanečného podujatia už toto leto u nás v hoteli Grand**** a zatancujte si s partnerom vášnivé latino–americké tance.

Termíny:

 • 07. – 12. 07. 2015
 • 07. – 02. 08. 2015

kurzy salsy hoteli Grand Jasna

Všetko o kozmetike

Prečo sú éterické oleje éterické, ako funguje aromaterapia a ako ju môžete využiť vo svojej rodine? Týždeň Nobilis Tilia vám prezradí ako sa spracúvajú rastlinky, dozviete sa ako získavame éterické oleje a namiešate si aj vlastný krém a parfém. Otvorte dvierka do sveta kozmetiky.Pre deti aj dospelých sú počas týždňa Nobilis Tilia pripravené zaujímavé aktivity:

 • primiešavanie olejčekov pre vytvorenie vlastného krému a všetko o účinkoch olejčekov,
 • vytvorenie vlastného olejového parfému a detaily o tom, aké oleje môžete navzájom miešať,
 • rozprávanie o účinkoch rastliniek a sadenie rastliniek do kvetináčov,
 • odlievanie mydielok do formičiek,
 • namiešanie liečivého masielka na telo a množstvo ďalších aktivít.

Termíny:

 • 03. 08. – 09. 08. 2015
 • 22. 08. – 27. 08. 2015

všetko o kozmetike - animačný program a prednášky o príprave vlastnej kozmetiky

Tajomstvá aromaterapie s Adélou Zrubeckou

Počas týždňa Nobili Tilia sa môžete tešiť aj na zaujímavé prednášky diplomovanej aromaterapeutky Adély Zrubeckej.

Adéla Zrubecká po maturite emigrovala do Veľkej Británie kde vyštudovala Inštitút Tradičnej prírodnej Medicíny a Aromaterapie a získala diplom v obore pod vedením známeho aromaterapeuta a terapeuta tradičnej čínskej medicíny Gabriela Mojaye. Od roku 1993 viedla svoju aromaterapeutickú prax a z vlastných poznatkov vytvorila systém Holistickej aromaterapeutickej masáže.

O svoje poznatky a skúsenosti sa rada podelí počas víkendových kurzov a seminárov Inštitútu aromaterapie a teraz aj počas týždňa Nobili Tilia v hoteli Grand. Od roku 2002 sa podieľa na rozvoji Centra aromaterapie Nobilis Tilia na Vlčí Hoře a od roku 2004 je spolumajiteľkou spoločnosti Nobilis Tilia s.r.o., ktorá sa zaoberá poradenstvom v odbore aromaterapie a výrobou aromaterapeutickej kozmetiky. Adela Zrubecká veľmi často publikuje v časopisoch a venuje sa i práci s deťmi, ktoré majú ťažké postihnutia. Osem rokov bola šéfredaktorkou Listů Aromaterapie a je spoluautorkou knihy Aromaterapie v životě ženy.

Adéla Zdrubecká

Cvičenie s Dankou

Aj rodičia budú športovať! S cvičiteľkou Dankou si vo vybraných termínoch precvičíte celé svoje, v našom bazéne vás popoludní bude čakať aquaerobik a pripravené sú aj večerné prednášky. A ak by ste mali záujem o individuálne konzultácie, cvičiteľka Danka si na vás nájde čas 😉 Termíny cvičenia pre rodičov:

 • 7 – 20. 7. 2015
 • 8. – 10. 8. 2015
 • 8. -24. 8. 2015

Máme pre vás aj cvičebný plán 🙂 Deň začneme cvičením. Cvičiteľka Danka vám ukáže cviky pre zdravý chrbát, dokonalý zadok, boky aj brucho. Pripravila si pre vás aj intervalový tréning a cvičenia s vlastnou váhou. Začíname vždy od 11.00 hod a cvičenie potrvá približne 60 min.

V piatok, sobotu a nedeľu od 16:00 vás v našom bazéne čaká Aquaerobik, ktorý je vhodný aj pre deti. Tak vezmite celú rodinku, nahoďte sa do plaviek a šup do bazéna.  A v sobotu od 19:00 vám Danka prezradí všetko o zdravom životnom štýle, stravovaní a správnom cvičení s využitím vlastného tela počas svojich prednášok.

Cvičiteľka Danka je pripravená vyhovieť vašim požiadavkám a preto sa program cvičenia môže meniť podľa vášho záujmu.

Cvičenie pre rodičov v hoteli Grand Jasná

Leto splnených detských snov

Aj tento rok bude leto v hoteli Grand letom splnených snov a nových talentov. Andrej Bičan s Romanom Pomajbom im prezradia ako sa stať televíznou hviezdou, lektorka z Riverpark Dance School z našich ratolestí praví tanečné superstar, Martina Moravcová a Tomi KID im ukážu tréning športových šampiónov a malým horským dobrodruhom prezradia tajomstvá prírody profesionáli z Horskej záchrannej služby a náš priateľ Tatranec.

Viac o letnom animačnom programe pre deti

Letný animačný program pre deti