Leto splnených snov a nových talentov

Prežite s rodinou nezabudnuteľné leto pod Chopkom.  Vstúpte do letného sveta malých hviezd. Aj tento rok bude leto v hoteli Grand letom splnených snov a nových talentov.  Vaše dieťa už dávno chcelo vyskúšať nejakú aktivitu – tanec, šport alebo iné zábavky? Alebo sa u neho už dávno prejavil nejaký talent? Počas svojej dovolenky si vyložte nohy, relaxujte vo wellness alebo na terase a nechajte ho objaviť svoj potenciál s naším profesionálnym animátorským tímom, pod vedením odborných garantov. Dajte rodinnej dovolenke nový edukačný rozmer . Deti zažijú skvelé prázdninové dni plné pohybu, kreatívnych hier, naučia sa niečo nové, ale samozrejme zábavnou a nezabudnuteľnou formou 🙂

Televízna hviezda s Andrejom Bičanom

Termíny:

 • 20.7. – 26.7.2015 Andrej Bičan + hosť
 • 10.8. – 16.8.2015 Andrej Bičan a Roman Pomajbo

Andrej Bičan so svojimi hosťami aj tento rok prezradí deťom svoje tajomstvo ako stať úspešným moderátorom. Naučia sa hlásiť televízne správy, zábavnou formou absolvujú hlasové a logopedické rozcvičky, budú uvádzať TV show, počasie, či športový výsledok.

Tanečná superstar s Riverpark Dance School

Tanečná superstar
s Riverpark Dance School

Termíny:

 • 6.7. – 12.7.2015
 • 27.7. – 2.8.2015

Týždeň plný pohybu a tanca s profesionálnym animátorským tímom a tanečným lektorom z Riverpark Dance School. Máte doma neposedné skákajúce nožičky? 🙂 Dajte im smer a doprajte im zábavu podľa ich gusta – tanečné rozcvičky, lekcie tanca a hlavne zábava, ktorej výstupom bude aj detská tanečná show.

Ani rodičia nebudú sedieť v kúte! Dospelí si prídu na svoje kurzom latinsko-amerických tancov by Norika, ktorá každý rok práve v Grande usporadúva podujatie Horúce Tatry.

Športový šampión

Športový šampión s Martinou Moravcovou a Tomi Kidom

Termíny:

 • 13.7. – 19.7.2015
 • 3.8. – 9.8.2015
 • 17.8. – 23.8.2015

Týždňový program plný pohybu a športového nadšenia. Ako každý šampión začneme rozcvičkou a raňajkami šampiónov, malí športovci si svoju nekončiacu energiu vybijú na tréningu v prírode, aktivitu v prírode zavŕši zápas šampiónov, ale doprajeme si aj regeneráciu a poobedňajšiu siestu. Garantom týždňa bude plavkyňa a olympionistka Martina Moravcová alebo najúspešnejší slovenský boxer Tomi KID.

Horský dobrodruh s Tatrancom

Termíny:

 • 29.6. – 5.7.2015
 • 24.8. – 27.8.2015

Máte doma malého Indiana Jones, večného bádateľa a dobrodruha? U nás ho zabaví bohatý program spojený s outdoorovými animáciami v okolí hotela.  Malí dobrodruhovia objavia tajomstvá Demänovskej Doliny, dozvedia sa ako sa správať v lese, či viazať uzol, zlaňovať alebo rozpoznávať jedlé rastliny.

Súčasťou programu bude aj ukážka Horskej záchrannej služby a prezentácie košickej ZOO o zvieratách žijúcich v okolí hotela a v Nízkych Tatrách.

Týždeň povedú profesionálni záchranári z Horskej záchrannej služby a známy televízny Tatranec.

Horský dobrodruh

Tohtoročné novinky nielen pre deti

Tento rok náš bohatý animačný program doplnia kurzy tancov pre dospelých pod vedením Noriky a týždeň s Nobilis Tilia, počas ktorého deťom aj dospelým odhalíme tajomstvá kozmetiky.

Počas tanečného týždňa budú tancovať nielen deti. Žiadneho dospeláka nenechá salsa by Norika sedieť na stoličke. Netúžili ste naučiť sa niektorí z latino – amerických tancov? Tento týždeň patrí nielen deťom ale aj rodičom.

Týždeň Nobilis Tilia vám prezradí ako sa spracúvajú rastlinky, dozviete sa ako získavame éterické oleje a namiešate si aj vlastný krém a parfém. Množstvo zaujímavostí sa dozviete aj počas prednášok diplomovanej aromaterapeutky Adély Zrubeckej.

Viac o letnom programe pre rodičov

výroba vlastnej kozmetiky počas letného programu v Grand Jasná

Aj rodičia budú športovať! S cvičiteľkou Dankou si vo vybraných termínoch precvičíte celé svoje telo. Cvičenie Zdravý chrbát, cviky pre dokonalý zadok, boky a brucho, intervalový tréning ale cvičenia s vlastnou váhou. V našom bazéne vás popoludní bude čakať aquaerobik a pripravené sú aj večerné prednášky o zdravom životnom štýle, stravovaní a správnom cvičení. A ak by ste mali záujem o individuálne konzultácie, cvičiteľka Danka si na vás nájde čas 😉
Termíny cvičenia pre rodičov:

 • 17.7 – 20. 7. 2015
 • 7. 8. – 10. 8. 2015
 • 21.8. -24. 8. 2015

Viac o letnom programe pre rodičov

Stačí len rezervovať

Toto leto sa bude zabávať celá rodina! Vyberte si z našej ponuky nezabudnuteľných zážitkov. Rezervujte si leto plné talentov a splnených snov pod Chopkom.

Prísť do hôr, ďaleko od rušného mesta, schladiť sa od horúčav, započúvať sa do ticha a oddýchnuť si s rodinou je ideálnou voľbou ako príjemne prekvapiť svojich blízkych. Splňte si sny svojim ratolestiam! Podporte jeho talent a objavte v ňom novú hviezdu.

Vyberte z našej ponuky akcií a pobytových balíkov.

Rezervujte si svoj pobyt:

 • emailom hotel@grandjasna.sk,
 • telefonicky +421 44 290 13 21,
 • alebo online prostredníctvom rezervačného formuláru.

Rezervovať online

Prečo u nás zažijete nezabudnuteľné leto?

 • priamo pred hotelom nájdete Minizoo, kde deti môžu vidieť živé zvieratká
 • vyhrať sa do sýtosti v detskom kútiku plnom hračiek, hier a tvorivých pomôcok
 • zabaviť sa v centre hier, ktoré je určené nielen pre deti, ale aj pre rodičov
 • otestovať exkluzívny vozový park
 • pochutiť si na špecialitách z grilu, kým deti objavujú trampolíny, detské preliezky a atrakcie na vonkajšej terase hotela
 • zostať úplne bez starostí, lebo my sme v našom programe pre rodiny mysleli na všetko čo patrí k bezstarostnej dovolenke: dojčenská strava, kolísky, postieľky, vaničky, detské váhy, ohrievače fliaš, cumlíky, babyphony, župančeky, plienky, nočníky
 • objaviť detské raňajkové a večerné bufety, ktorých zostavenie je konzultované s Asociáciou detských lekárov
 • dopriať si wellness program aj pre deti – špeciálne detské masáže, detské wellness workshopy, detské rukavníky a kolesá pri bazéne

Wellness aj pre deti v hoteli Grand

Prázdninový týždeň Názov aktivity Na koho sa môžete tešiť
29. 06. – 05. 07. 2015 Horský dobrodruh Horská služba
Tatranec
ZOO Košice
06. 07. – 12. 07. 2015 Tanečná superstar s Riverpark Dance school
Zumba kids
RDS – Renatka Siposova
Kurzy latino-amerických tancov pre dospelých Salsa by Norika
13. 07. – 19. 07. 2015 Športový šampión Martina Moravcová
20. 07. – 26. 07. 2015 Staň sa televíznou hviezdou II. Andrej Bičan + hosť
27. 07. – 02. 08. 2015 Tanečná superstar s Riverpark Dance school
Zumba kids
RDS – Renatka Siposova
Kurzy latino-amerických tancov Salsa by Norika
03. 08. – 09. 08. 2015 Športový šampión Tomi Kid
Týždeň skrášľovania – príprava vlastnej “kozmetiky” Nobilis Tilia
10. 08. – 16. 08. 2015 Staň sa televíznou hviezdou II. Andrej Bičan a Roman Pomajbo
17. 08. – 23. 08. 2015 Športový šampión Tomi Kid
22. 08. – 27. 08. 2015 Týždeň skrášľovania – príprava vlastnej “kozmetiky” Nobilis Tilia
24. 08. – 27. 08. 2015 Horský dobrodruh Horská služba
Tatranec
ZOO Košice