Leto v Jasnej

#TuSomDoma
Užite si letnú dovolenku v blízkosti lanoviek a turistických chodníkov, kde vám vďaka nášmu personálu, vysokej úrovni služieb a jedinečným zážitkom prinášame pocit druhého domova.
Martina Fajtová
riaditeľka hotela
Grand je výzva, skúška a láska. V hoteli Grand pôsobím už 10 rokov a prešla som si rôznymi pozíciami. V každej z nich som sa deň po dni zrastala s týmto hotelom pod Chopkom, ktorý je hlavne o ľuďoch. Skvelá kuchyňa šéfkuchára so srdcom na tanieri a tím, ktorý tu našiel domov, rodinu a dokonca aj domáceho miláčika. Spoločne každým rokom prechádzame rôznymi zmenami s cieľom čo najlepšie sa postarať o našich hostí, ktorí sa sem radi vracajú. A popritom ich trochu aj pobaviť ... Preto prijmite moje pozvanie a príďte si k nám počas vašej dovolenky po náš úsmev.
 

pohodlie v hoteli Grand

U nás sa budete cítiť ako doma

Domov nie je miesto, domov je pocit. A u nás sa budete cítiť ako doma.

  • Príjemná horská atmosféra hotela priamo v centre strediska Jasná
  • Dokonalé pohodlie v útulných izbách s nádherným výhľadom
  • Výborný spánok aj vďaka bylinkovým vankúšom z kolekcie Tatry Wellness Elixír
  • Zaslúžený relax vo wellness centre s bazénom a vonkajšou časťou s výhľadom na Chopok
  • Ochotný a usmievavý personál
   
“Jednoducho super”. Ozaj nám nič nechýbalo. Personál milý, izby útulne zariadené, skvelý wellness.....Hotel plný rodiniek s malými deťmi- nás to však vôbec nerušilo. Jedlo bolo úžasné, bolo z čoho vyberať- hlavne zákusky ako od maminky :) Boli sme len na dve noci a nechcelo sa nám ísť domov - určite sa vrátime. :)