PROMOANGEL s.r.o.
Česká republika
Dovolte mi tímto poděkovat za bezproblémovou realizaci eventu pro našeho klienta GSK, který se konal v prostorách hotelu Grand Jasná. Předně bych rád vyzdvihl Váš osobní přístup, plnou profesionalitu a nasazení ve snaze uspokojit naše mnohdy nestandartní požadavky a to i v extrémně krátkých časech. Máme na průběh konference jen kladné ohlasy, jak ze strany vedení klienta, tak samotných účastníků akce.
1/2019
SOFTIP, a.s.
Slovensko
Chceli by sme Vám všetkým poďakovať za ďalšie vydarené SOFTIPácke stretnutie, ktoré sa uskutočnilo v Jasnej, v hoteli Grand a v Happy Ende. Každý ste svojim podielom práce prispeli k hladkému a bezproblémovému priebehu nášho vianočného večierku.
12/2018
Ing. Igor KUBOVČÍK - KVV-Konferencie, výstavy, vzdelávanie
Slovensko
Dovoľte mi touto cestou poďakovať sa v mene organizátora aj v mene prezidenta SStS za služby poskytnuté počas II. kongresu SStS v dňoch 16. – 17. novembra 2018. Môžem s kľudným svedomím konštatovať, že poskytnuté služby hotela boli počas kongresu na vysokej úrovni. A sú to slová, ktoré Vám tlmočím od zúčastnených lekárov a prednášsjúcich s ktorými som sa rozprával počas pobytu vo vašom hoteli. Osobitné poďakovanie patrí Vám p. Kotrbová na koho som sa najčastejšie obracal s požiadavkami kongresu, ale vďaka patrí aj celému kolektívu od p.Ing. Paculíkovej cez barmanov v Lobby bare až po kuchárov a obsluhujúci personál v reštaurácii. .
11/2018
UniCredit leasing Slovakia
Slovensko
Veľmi pekne ďakujeme za perfektné zorganizovanie celej akcie. Všetci naši hostia boli mimoriadne spokojní.
09/2018
GEODETICCA, s.r.o.
Slovensko
Ďakujeme za spoluprácu a bolo nám u Vás naozaj dobre, či už čo sa týka krásnych priestorov alebo starostlivosti zamestnancov.
09/2018
Dentamed (ČR), spol. s r.o.
Česká republika
V hoteloch TMR som robila už viacero podujatí, v Grande bolo toto druhé v poradí. S komunikáciou pred podujatím aj priebehom akcie som bola spokojná na na 100%. Moje špeciálne poďakovanie patri p. Jaleczovej a p. Kotrbovej, nakoľko taká profesionalita, spoľahlivosť a plynulá spolupráca ako s nimi veľmi dobre viem, že nie je samozrejmosťou a o to viac si to cením. Verím, že toto rozhodne nebola posledná spolupráca s TMR.
06/2016
PFIZER LUXEMBOURG SARL
Slovensko
Ďakujem za spoluprácu.
06/2016
SLOVAK TELEKOM
Slovensko
Skúsenosti s hotelom máme niekoľkoročné a naša spokojnosť je čím ďalej tým väčšia, všetky hodnotené kritériá sú splnené na 100 %, nemáme čo vytknúť, čo sa týka organizácie, prístupu ľudí, priestorov, nižšie bodové hodnotenie by bolo neprimerané k poskytnutým službám a ochote personálu, od pani riaditeľky po chyžné. Prístup pani riaditeľky je nadštandardný, akékoľvek naše požiadavky sú z jej strany riešené promptne a podľa našich očakávaní. Priebeh akcie bol plynulý bez akéhokoľvek problému. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu v priestoroch Hotela Grand Jasná.
05/2016
JUST s.r.o.
Slovensko
Organizovali sme v hoteli Gastrosummit 8.-9.4.2016. Tak ako je vidieť z hodnotenia, služby hotela sú na vysokej úrovni. Jednania s p. manažérkou Kotrbovou boli ústretové a každý náš problém bol promptne vyriešený. Musím pochváliť stravu, tá mala jednoznačne úspech u našich klientov.
04/2016
HEAD International GmbH Przedstawicielstwo w Polsc
Poľsko
Velmi kvalitní služby, výborná gastronomie, vzorný a profesionální přístup zaměstnanců.
01/2016
maXmaRR plus, s.r.o.
Slovensko
Veľmi oceňujem ústretový prístup personálu a dobré jedlo. Ostatné služby boli v poriadku, izby čisté a útulné. Celkovo sme boli s pobytom u vás veľmi spokojní a budeme váš hotel odporúčať ďalej.
11/2015
4UProduction
Slovensko
Vysoko hodnotím profesionalitu a bezprostrednosť manažmentu pred aj počas konania konferencie MMS 2015.
09/2015
GPD
Česká republika
Děkujeme za nadstandardní osobní přístup k organizaci naší akce. Vážíme si vašeho nasazení a vstřícnosti vůči specifickým požadavkům klienta v rámci akce. Klient byl celkově spokojený s vašim fungováním a službami.
09/2015
SOPK Žilina
Slovensko
Veľmi pekne ďakujeme za bezchybnú organizáciu nášho eventu a za promptnosť a splnenie našich často meniacich sa požiadaviek. Boli sme veľmi spokojní a celý event u vás prebehol hlavne vďaka vám hladko. Ešte raz vám veľmi pekne ďakujeme.
09/2015
maXmaRR plus, s.r.o.
Slovensko
Oceňujem predovšetkým ochotu personálu riešiť akékoľvek požiadavky organizátora. Tiež možnosť prípravy sály deň vopred bolo pre nás veľkou pomocou.
09/2015
Imperator s.r.o.
Slovensko
Z našej strany bola maximálna spokojnosť a v prípade, že budeme v budúcnosti plánovať podobnú akciu, tak si ju u Vás radi zopakujeme.
09/2015
LG TRADE
Slovensko
Boli sme veľmi spokojní. Manažérka hotela bola perfektná, všetko bolo na profesionálnej úrovni.
06/2015
LG TRADE
Slovensko
Spokojnosť so všetkým, veľmi kladne sme hodnotili zážitkové večere, hlavne večeru po tme. Výborný nápad.
03/2015
ČSOB leasing
Slovensko
Veľmi profesionálny prístup, splnenie požiadaviek na vysokej úrovni. Navrhnutý program bol nad očakávania, pripravené jedlo chutilo.
02/2015
LEMA GROUP s.r.o.
Slovensko
Spokojnosť po všetkých stránkach.
02/2015
Bokem
Česká republika
Velká profesionalita a rychlost reakci hotelového personálu a zodpovědných manažerů. Kvalita služeb. Skvělé pokoje i stravování.
02/2015
Topvar
Slovensko
Všetko bolo fajn.
02/2015
Atlas Copco Industrial Technique Eastern Europe
Slovensko
Slečny na recepci byly neuvěřitelně flexibilni a ochotné pomoci. Rovněž slečny ve wellnes byly užasne. Obzvlášte oceňuji jejich trpělivost pri našem soukromem wellnesu.
01/2015
Preveriť dostupnosť
alebo nás kontaktujte na: +421 911 054 392 event@tmr.sk
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

hostí
* povinné polia

alebo preveriť telefonicky na +421 911 054 392