Svadby a oslavy

Plánujete intímnu rodinnú oslavu, stužkovú alebo grandióznu ligotavú svadbu? Hotel Grand je miestom, kde sa sny plnia na počkanie.

Organizačné schopnosti nášho personálu spolu s exkluzívnou kuchyňou sú garanciou nezabudnuteľného večera pre všetkých vašich hostí v našich exkluzívnych priestoroch. Dôležité udalosti vášho života si zaslúžia výnimočnosť.

Doprajte si magickú svadbu či oslavu v nádhernom prostredí Nízkych Tatier a majestátny Chopok vám bude dokonalou kulisou počas celého večera z našej novej konferenčnej sály.

Zažite skutočnú rozprávku! Zasaďte vašu svadbu do unikátneho prostredia, zahaľte ju do prestíže a poistite zárukou dlhoročných skúseností 4* hotela.

Aprílová svadba v hoteli Grand Jasná

"Zdravím Vás, nedá mi, aby sme Vám s mojou manželkou dodatočne nepoďakovali za všetky služby, ktoré sme dostali od Vás ako hotela Grand v Jasnej. Sme nesmierne spokojní za úplne všetko čo sa týka našej svadby, ktorú sme u Vás mohli zažiť od uvítania, príjemného a usmiateho personálu na čele s pani Jurčinovou, ktorú týmto pozdravujeme tiež. Veľké poďakovanie patrí aj šéfkuchárovi za gastronomický zážitok z celého menu a bufetových stolov, ktoré vychválili aj samotní naši hostia. Prípravy prebiehali od piatku, čoho sme boli svedkami a cítili sme z Vašej strany, že nám chcete vyjsť v ústrety v každom smere. Ešte raz veľká vďaka za všetko, cítili sme sa u Vás opäť super, ako vždy, keď navštevujeme Jasnú hlavne v zimnom období."
 

Aj takto môže vyzerať Vaša svadba

Fotograf: Petr Hricko

Preveriť dostupnosť
alebo nás kontaktujte na: +421 911 702 032
manager@grandjasna.sk
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

hostí
* povinné polia

alebo preveriť telefonicky na +421 911 054 392

nove weby