Tímbildingy

Hľadáte exkluzívne miesto na zaujímavé podujatie pre Vašu firmu? Hotel Grand Jasná vám ponúka príťažlivé prostredie v stredisku Jasná a okrem „klasických" aktivít ako je zimná lyžovačka alebo letná turistika, či relax a zábava v aquaparkoch Tatralandia a Bešeňová, máme pre vás niekoľko zaujímavých tipov aj na netradičnejšie firemné akcie spojené s utužením tímového ducha.

Nabite svoj tím energiou z Tatier a stmeľte kolektív jedinečnými aktivitami. Odmeňte svojich partnerov či zamestnancov zábavou aj oddychom v čarokrásnom prostredí prírody.

Netradičnejšie teambuildingové aktivity:

Koktail na Chopku s jazdou novým Funitelom

Koktail na Chopku s jazdou Funitelom

Vyvezte sa na vrchol majestátneho Chopku najmodernejšou lanovkou Funitel, s výhľadmi na všetky svetové strany a užite neopakovateľnú koktailovú párty na vrcholku hôr.


SuperFly

Hurricane Factory

Hľadáte aktivitu, ktorá vám zdvihne adrenalín? Vyskúšajte veľkú novinku v Tatralandii – Hurricane Factory. V bezpečí veterného tunela si môžete vyskúšať voľný pád. Odvaha sa ľahšie zbiera s tímovou podporou.


Privátna tropická párty

Privátna tropická párty

Firemná dovolenka na Slovensku ako v Karibiku? Užite si trópy s celým tímom, vychutnajte si exotické drinky a zabavte sa v novom Tropickom Raji, kde budete mať pocit, že ste naozaj v rovníkových oblastiach.


Nočný pochod

Nočný pochod

Zažite nezabudnuteľný nočný pochod tatranskou prírodou, kde si na vlastnej koži vyskúšate silu prírody a spoliehaním sa na svoj tím utužíte kolektív.

Preveriť dostupnosť
alebo nás kontaktujte na: +421 911 054 392 event@tmr.sk
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

hostí
* povinné polia

alebo preveriť telefonicky na +421 911 054 392

nove weby