Oslávte Nový rok pod Chopkom

Zaprajte si „Šťastný Nový rok“ v srdci strediska Jasná. Jedinečná zimná atmosféra, rozprávková snehobiela krajina a bohatý program – to všetko vás čaká počas silvestrovskej noci.

OSLAVUJTE GRANDIÓZNE

Silvestrovská noc bude v znamení hudby, tanca a zábavy. Efektný kostým, pôsobivá hudba, profesionálna choreografia vás očaria počas vystúpenia hadej ženy Fly – Sui. Dych vyrážajúce, prestížne vystúpenie tejto nadanej artistky môžete počas silvestrovského vystúpenia vidieť na Slovensku prvý krát.

Najväčšie hity posledných desaťročí odznejú v podaní štvorice hudobníkov Why Not a do tanca vám zahrá aj profesionálny DJ. Latino smršť sa preženie naším hotelom počas vystúpenia Miguela A.Quezada. Lektor salsy, tanečný animátor, latino DJ a famózny showman vás roztancuje a dobije energiou.
Príval rytmu, radosti a pohybu prinesie aj deväťčlenný bubenícky orchester hrajúci tradičné rytmy samby. Toto nemôžete prehliadnuť ani prepočuť. Profesionálna maliarka, špička v obore Face paiting, štvornásobná majsterka Slovenska a 3. v Európe, bude skrášľovať svojimi maľbami tváre malých, ale aj veľkých.

Kapela

Orchester

Večerom vás bude sprevádzať dynamický moderátor Peter „Pinďo“ Lengyel.

Nenechajte si ujsť grandióznu silvestrovskú noc. Rezervujte si svoj silvestrovský pobyt už teraz. Využite SKI balík a lyžujte posledný deň v roku za najvýhodnejšie ceny. Po zotmení vymeníme teplé bundy za obleky a krásne šaty a spoločne oslávime Nový rok uprostred zasneženej tatranskej prírody.