Ubytovanie s VIP vstupom na Winter Jasná Opening 2019

Príďte s nami otvoriť zimnú lyžiarsku sezónu 2019/2020 v Jasnej a zabavte sa na party vo veľkom štýle! Neopakovateľná párty pohltí naozaj každého. Tento rok sa bude niesť v štýle POP ART EDITION!

 

Pobyt zahŕňa:

  • Ubytovanie od 2 nocí s raňajkami alebo s polpenziou
  • Vstup do Wellness & Spa s bazénom, saunami a bohatou ponukou wellness procedúr a masáží
  • Program Tatry Wellness Elixír (Čaj z horských bylín, krištáľová voda) pre zdravie z tatranskej prírody
  • VIP vstup na Winter Jasná Opening v Happy Ende
  • WiFi a parkovanie zadarmo

 

POP ART EDITION!


KDE: music club HAPPY END

KEDY: 30.11.2019 (Sobota) od 21.00

 

V JASNEJ JEDNODUCHO NEMÔŽETE CHÝBAŤ!

REZERVOVAŤ POBYT ONLINE

WJO_program


HAPPY END MAIN STAGE

THE BACKWARDS

Večer v klube Happy End odpáli koncert najlepšej The Beatles tribute band na svete THE BACKWARDS. Skupina nemá iba dokonale prepracovaný zvuk ale dbajú aj na image, stage look, súhru a produkciu, ktorá si podmaní každého fanúšika. Tešiť sa tak môžete na tie najväčšie hity.

The backwards

DJ EKG

DJ EKG

Za menom DJ EKG sa skrýva talentovaný a vždy usmiaty Miroslav Ecker, jeden z najúspešnejších slovenských DJ-ov súčasnosti a pravidelný rezident klubu Happy End. DJ EKG vás dostane do varu vďaka elektronickej tanečnej hudbe a množstvu energie, ktorú odovzdáva svojmu publiku.


CRYSTAL BAR STAGE

SLAPDASH ROCKABILLY

Živé vystúpenie plné energie a pozitívneho náboja. Skupina pochádzajúca z Prahy pôsobí na scéne už od roku 2005 a tešiť sa môžete na “klasický” rockabillly až po neorockabilly s prvkami punku, country a swingu.

Slapldash rockabilly

Just dave

PABLIK DJ & DJ JUST DAVE

Rezidenti klubu Happy End sú zárukou kvalitnej hudobnej produkcie a dobrej zábavy. Stretnete ich priebežne na rôznych stage počas celého večera.


VIP LATINO STAGE

DJ MIGUEL (Equador)

Nechajte sa roztancovať energickými Latino rytmami v podaní DJ Miguela a sexi tanečníc vo veľkolepých kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru fantastického Winter Jasná Opening!

DJ Miguel


SILENT DISCO STAGE

Novinkou pre tento rok bude SILENT DISCO, špeciálny druh diskotéky, pri ktorej si budete vychutnávať hudbu prostredníctvom bezdrôtových slúchadiel.

DJ Mikias

DJ MIKIAS

Vlastným menom Mikias Tesfaye sa narodil v Etiópii, pár rokov žil v kanadskom Toronte a nakoniec sa usadil na Slovensku v Košiciach. Venuje sa hlavne hudobným žánrom ako je: Hip-Hop (Old School aj New School), Trap, Funk, RnB, DanceHall, Reggae, Reggatone, Soca. Spolupracoval s umelcami ako Dj Wich, DMS (SEPAR), Kontrafakt, Ben Christovao, 4D … Mikias vás pohltí nie len svojou hudbou ale aj úsmevom a pozitívnym vyžarovaním.


Zmena programu vyhradená.
Vstup na Winter Jasná Opening je len pre dospelé osoby staršie ako 18 rokov.

nove weby