Masáže a procedúry

Zverte sa do rúk odborníkov a nechajte sa rozmaznávať od hlavy až po päty šikovnými cielenými ťahmi rúk za uvoľnením a skrášľovaním tela, ale i mysle. Zatvorte na chvíľu dvere pred celým svetom a doprajte si chvíle len pre seba. Načerpajte silu, energiu a krásu jednou z našich wellness procedúr a masáží.

  • Masáže
  • Peelingy
  • Zábaly
  • Ošetrenia tváre
  • Manikúra a pedikúra

Otváracie hodiny

Otvorené denne 15:00 – 21:00

Deti do 12 rokov majú nárok na vstup do wellness centra do 19:00.

Ubytovaný hosť má nárok na vstup do wellness centra na 3 hodiny denne jednorazovo zdarma.

Každý ďalší vstup je spoplatnený v rámci platného cenníka.

Info a rezervácie

+421 44 523 19 00 – 01

hotel@grandjasna.sk

Na stiahnutie
Wellness Cenník

wellness_14
wellness_12

ŠPORTOVÁ MASÁŽ

čiastočná: 25 min.
celková: 50 min.
Zvlášť prospešná, ak trpíte chronickými bolesťami a stuhnutosťou svalov. Je to silná masáž, ktorá vám pomôže odstrániť napätie z konkrétnych oblastí vášho tela, zvýši cirkuláciu a ohybnosť, umožní rýchle zotavenie unavených svalov, zlepšuje prekrvenie organizmu a stimuláciu nervovej sústavy. Táto procedúra môže slúžiť aj ako nástroj na prevenciu pred zraneniami a udržovať vás v „top“ kondícii pre vybraný šport, zmierňuje bolesti spôsobené preťažením svalov. Masáž chrbta v trvaní 25 minút je zameraná na oblasť chrbta, šije a pliec. Zvyšuje prekrvenie a pomáha uvoľniť napäté svaly a regenerovať ich po namáhavej športovej činnosti alebo je to výborný prostriedok pred podaním výkonu.

Športová masáž

MEDOVÁ – DETOXIKAČNÁ MASÁŽ

dĺžka trvania: 25 min.
Masáž včelím medom odstraňuje z tela usadeniny (detoxikuje), ktoré sa počas života nahromadili v tkanivách (z potravín, liekov, okolitého prostredia) a telo sa ich nevie zbaviť vlastnými vylučovacími orgánmi. Počas masáže toxíny vyplavujú na kožu. Je vhodná pri bolestiach hlavy, pri dlhotrvajúcej únave, pri ťažkostiach zaspávania, depresiách, reumatických a menštruačných ochoreniach.

Medova masaz

RAŠELINOVÝ ZÁBAL

dĺžka trvania: 20 min.
Svojím zložením zvyšuje prekrvenie, zlepšuje činnosť svalstva a kĺbov, podporuje rýchlejšie vstrebávanie krvných výronov, zlepšuje hojenie ťažkých kožných ekzémov. Horúca rašelinová kúra je vhodná pri reumatických problémoch, pri stuhnutí svalov a kĺbov, bolestiach chrbtice.

Raselinový zábal

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI

dĺžka trvania: 70 min.
Využitím špeciálnych lávových kameňov, ktoré výborne akumulujú teplo, sa uvoľňujú účinné látky prispievajúce k rýchlejšej regenerácii. Tieto kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu, eliminujú bolesť v svaloch, zlepšujú cirkuláciu krvi, napomáhajú k detoxikácii. Tento druh masáže neodporúčame pre ľudí citlivých na teplo, s vysokým krvným tlakom, s pooperačnými stavmi, infekčnými ochoreniami a v štádiu tehotenstva.

Masáž lávovými kameňmi

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ ARGÁNOVÝM OLEJOM

dĺžka trvania: 40 min.
Antistresová masáž sa zameriava najmä na oblasti, ktoré najviac trpia stresom. Patrí medzi ne hlava, ramená, krk a chrbtica. Ide o celkovú masáž, ktorá sa venuje viacerým častiam tela – hlavy, tváre, vlasatej časti, chodidlám, chrbtu a krku. Vďaka tomu, že masážou sa rýchlejšie vyplavujú negatívne toxíny, hromadiace sa v koži a svaloch, pri opakovanom absolvovaní môže masáž pomôcť aj pri odstraňovaní migrén.

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ ARGÁNOVÝM OLEJOM

THALGO HYDRATAČNÉ OŠETRENIE PLETI

dĺžka trvania: 55 min.
Hĺbkové hydratačné ošetrenie pre každý typ pleti – udržuje a obnovuje optimálnu vlhkosť pokožky, zanecháva pleť jemnú a intenzívne hydratovanú. Riešenie šité na mieru, predstavujúce neporovnateľnú hydratačnú účinnosť. Doprajte svojej pleti hydratáciu v podobe výnimočnej starostlivosti s kombináciou špičkovej technológie aktívnych zložiek morskej kozmetiky THALGO.

THALGO HYDRATAČNÉ OŠETRENIE PLETI

TELOVÉ OŠETRENIE – THALGO ZÁBAL Z MORSKÝCH RIAS

dĺžka trvania s pílingom: 75 min.
dĺžka trvania bez pílingu: 50 min.
Telové ošetrenie poskytuje intenzívnu remineralizáciu a detoxikáciu tela. Pôsobí proti nadmernému zadržovaniu vody, akumuláciu toxínov a tukovým vankúšikom. Morské riasy Thalgo sú ideálne pre pokožku trpiacu psoriázou, ekzémami, pre všeobecný dobrý pocit a pre uvoľnenie bolestí svalov a kĺbov. Po nanesení gélu z morských rias nasleduje zábal z rozomletých morských rias a následne špeciálna masáž LC24 so zoštíhlujúcimi drenážnymi účinkami dôležitá pre boj proti celulitíde s 24 hodinovou účinnosťou. ÚČINOK: kontúrovanie, anticelulitídny, remineralizácia, detoxikácia, odvodnenie, podpora metabolizmu, blahodárny účinok na pokožku.

TELOVÉ OŠETRENIE – THALGO ZÁBAL Z MORSKÝCH RIAS


„Pravá krása vychádza zvnútra: je odrazom zdravia
a harmónie tela, duše a mysle.“

Paulo Coelho