Tatry wellness elixír

Doprajte si elixír zdravia a relaxu. Pripravili sme pre vás inovatívny koncept Tatry Wellness Elixír, ktorý spája tradície tatranského kúpeľníctva a ozdravovania, blahodarné účinky nedotknutej horskej prírody a modernú wellness starostlivosť. Tento unikátny koncept nájdete iba v našich hoteloch Tatry Mountain Resorts.

Elixír zdravia v Hoteli Grand

Zoznámte sa s liečivou silou Tatry Wellness Elixír aj v našom hoteli. Pripravili sme pre vás to najlepšie z nekonečnej energie prírody Nízkych Tatier, z lokálnych byliniek a excelentnej wellness starostlivosti pod rukami našich profesionálov.

Zahoďte za hlavu napätie a stres. Naše wellness precedúry uvoľnia celé vaše telo a dodajú vám energiu na celý týždeň. V našom hoteli vám ponúkame:

  • Biopedikúra Garra Rufa rybičkami
  • Uvoľňujúca masáž lávovými kameňmi
  • Masáž tatranským drevom
  • Breussova masáž

Otváracie hodiny

Otvorené denne 15:00 – 21:00

Deti do 12 rokov majú nárok na vstup do wellness centra do 19:00.

Ubytovaný hosť má nárok na vstup do wellness centra na 3 hodiny denne jednorazovo zdarma.

Každý ďalší vstup je spoplatnený v rámci platného cenníka.

Info a rezervácie

+421 44 523 19 00 – 01

hotel@grandjasna.sk

Na stiahnutie
Wellness Cenník

wellness-elixir_05

O váš dokonalý oddych a spánok sa postará unikátny bylinkový vankúš s levanduľou. A jedinečné osvieženie vám dodá dúšok čerstvých ovocných či zeleninových štiav. Pravú chuť byliniek spoznáte, ak ochutnáte náš špeciálne namiešaný čaj Elixír zdravia.

Vezmite si silu Tatier so sebou

Zastavte sa v našom SPA shope a odneste si kúsok horskej energie domov. Nová prírodná kozmetická rada Tatry Wellness Elixír, wellness sviečky, sušené ovocie či medy potešia vás a môžu byť taktiež originálnym darčekom pre vašich blízkych.

wellness-elixir_05

Tatry Wellness Elixír v našich hoteloch

Nechajte sa rozmaznávať unikátnymi masážami a ošetreniami, využite našu jedinečnú prírodnú kozmetiku alebo ochutnajte pravú chuť byliniek v našich špeciálne namiešaných čajoch. A to nie je všetko. V rámci nového konceptu Tatry Wellness Elixír nájdete v každom z našich hotelov:

  • unikátne masáže a ošetrenia,
  • špeciálne namiešanú prírodnú kozmetiku,
  • energizujúce osvieženie krištáľovou vodou,
  • kolekciu lahodných wellness čajov,
  • chutné dary prírody pre Vaše zdravie.
wellness-elixir_05

nove weby